Obnoviť
Oznámenia z vestníka
49141 - 49170
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
189 2022 Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. 44518684 Servis plastových dverí a okien. 447300 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 035/2022/VO-§117
189 2022 Bratislavská organizácia cestovného ruchu 42259088 Právne služby 447137 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/BTB/02/vyvo
189 2022 Bratislavská organizácia cestovného ruchu 42259088 Prekladateľské služby 447028 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/BTB/01/vyvo
189 2022 Technické služby, príspevková organizácia mesta 00163988 Dodávka elektrickej energie pre TS Bojnice (na obdobie 1.3.2023 - 28.2.2024) 447382 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2022 TSB_ELE
189 2022 Vila K 52683834 Vnútorné vybavenie Vily K 447333 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH 04/2022
189 2022 Malokarpatské osvetové stredisko v Modre 00180289 Kaštieľ MOS Modra_svietidlá vo Vinárni 447334 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZNH MOS 3_2022
189 2022 Centrum sociálnych služieb PARK 00632520 Vybavenie do kuchyne 447337 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00423/2022
189 2022 Zoologická záhrada 00179710 Dodávkové motorové vozidlo do 3,5 t 447250 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/2022
189 2022 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Papierové utierky, WC papier 447354 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4/OCN/2022/DD
189 2022 Spojená škola, I.Krasku 491, Púchov 52439585 Trvanlivé potraviny - základné 447304 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2022
189 2022 Spojená škola, I.Krasku 491, Púchov 52439585 Trvanlivé potraviny - mrazené 447305 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2022
189 2022 Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 17335469 Operačný stôl 447289 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/2022/EVO
189 2022 Obec Lubeník 00328472 Komunálne vozidlo 447282 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH/2022/LUB/1
189 2022 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Hygienické potreby a drogéria pre bežnú potrebu RTVS 446721 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 000020/250000/2022
189 2022 Mesto Tisovec 00319155 Multifunkčné komunálne vozidlo s príslušenstvom 447317 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK EVO012022
189 2022 Obec Sady nad Torysou 00324680 Rozšírenie kapacity materskej školy v obci Sady nad Torysou 447404 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SnT01
189 2022 Mesto Poprad 00326470 Zvýšenie kapacity útulku pre psov a vybudovanie oplotených výbehov 447373 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7275/2022
189 2022 Stredná odborná škola 45017000 Stredná odborná škola Pod Bánošom – „Obnova horárne na školiace stredisko a medáreň“ 447264 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 3371
189 2022 Obec Hrachovište 00311626 Rekonštrukcia obecnej komunikácie v obci Hrachovište 446890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HR_REK
189 2022 Stredná odborná škola elektrotechnická, Sibírska 1, Trnava 17055385 Obnova sústavy vykurovania 447294 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SOSE 02/2022
189 2022 Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Nitra 35593008 Stavebné úpravy ZŠ pre rozšírenie 1tr. MŠ - prístavba vstupu a šatní ZŠ - úprava nádvoria MŠ 447174 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PL 38/2022
189 2022 Mesto Žilina 00321796 Nové cykloprístrešky v meste Žilina pri areáloch ZŠ 447330 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK cykloprístrešky
188 2022 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 PTK - Strategická hluková mapa bratislavskej aglomerácie 446893 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE MAGS OVO 58958/2022
188 2022 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 Služby zabezpečujúce údržbu SaaS platformy 439643 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO 858/2022
188 2022 Mestská časť Bratislava - Rača 00304557 Nákup gastrotechnologických zariadení pre vybavenie kuchyne na ZŠ Plickova 9 - opakovaná 446821 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2NL/2022
188 2022 Mestská časť Bratislava - Ružinov 00603155 Zabezpečenie dodávky elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku so zabezpečením distribúcie elektrickej energie a súvisiacich sieťových služieb 446938 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS 11837/2022
188 2022 Správa školských zariadení 35546611 Nákup potravín pre materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Spišská Nová Ves 446932 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022
188 2022 Mesto Šaľa 00306185 DODÁVKA ELEKTRICKEJ ENERGIE PRE MESTO ŠAĽA A PREVZATIE ZÁRUKY ZA ODCHÝLKU NA ROK 2023 446906 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA eBIZ- 22/2022
188 2022 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Dodanie, balenie, skladovanie a distribúcia potravinových balíčkov 442796 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/111/2022-M_ORVO
188 2022 Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš 17336163 Podpora technického a materiálneho vybavenia pre Ambulanciu RLP v Liptovskej nemocnici s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš 445884 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 27/2022