|
185
|
2022
|
Obec Petrovice
|
00321541
|
Nákup kompostérov - Petrovice
|
446930
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZsNH/2022/PETR/1
|
|
|
184
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Laboratórne prístroje a laboratórne vybavenie - Laboratórny spotrebný materiál
|
445413
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Covid_VUP_spotreba
|
|
|
184
|
2022
|
Úrad pre správu zaisteného majetku
|
53803175
|
Nakladacia rampa
|
446912
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
M011/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 25/45/2022 T815
|
446901
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
25/45/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Ružinov
|
00603155
|
Vybudovanie workoutového vonkajšieho ihriska
|
446831
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CS 11882/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Ružinov
|
00603155
|
Prenájom a servis piatich (5) multifunkčných kopírovacích a tlačových zariadení na obdobie 48 mesiacov
|
446895
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CS 11915/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Nemocnica svätého Michala, a. s.
|
44570783
|
Kancelárske potreby
|
446899
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
36/28/224/2022/R22086021
|
|
|
184
|
2022
|
Technické služby mesta Galanta
|
00045721
|
Ďiaľkovo - riadená kosačka pre TSMG
|
446884
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Práv:2022/2700
|
|
|
184
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely nádrž Liaz,PO904GG na vozidlá pre SÚC PSK,oblasť Prešov
|
446855
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
57/ZHNPO/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.
|
36836567
|
Oleje, mazivá a špeciálne kvapaliny pre motorové vozidlá
|
446860
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
BBRSC/016/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky
|
17058520
|
Mobilné zábrany pre obojživelníky
|
446800
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ŠOPSR/1075/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 24/45/2022 AVIA A80 EL
|
446879
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
24/45/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na vozidlá MB pre SÚC PSK,oblasť Prešov
|
446814
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
40/ZHNPO/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Obec Sečovská Polianka
|
00332828
|
Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov Základnej školy Sečovská Polianka
|
446818
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
08/2022_Sečovská Polianka
|
|
|
184
|
2022
|
Obec Janova Lehota
|
00320706
|
Vybavenie ZpS
|
446836
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZNH 08/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Stredná priemyselná škola
|
00161586
|
Ovocie, zelenina
|
445805
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
10
|
|
|
184
|
2022
|
Mesto Dubnica nad Váhom
|
00317209
|
Výmena mantinelov, Zimný štadión Dubnica nad Váhom
|
446839
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2069/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náboj kolesa T815
|
446846
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/59/43/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Počítadlo Mth, vibračný valec
|
446847
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/60/43/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Mesto Stará Turá
|
00312002
|
Stredisko triedeného zberu a kompostáreň Stará Turá, SO 02 Rozšírenie kompostárne a prestrešenie časti kompostárne – časť rozšírenie kompostárne neprestrešenou spevnenou plochou
|
438869
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ST_RKP(2)
|
|
|
184
|
2022
|
Mesto Poprad
|
00326470
|
Rekonštrukcia MK - ul. Chalupkova
|
446767
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
12/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Rožňava, DK– zvýšenie energetickej efektívnosti budov (1, 2, 10 ) - R
|
444661
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-304-06/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Obec Chrenovec - Brusno
|
00318124
|
CIZS Chrenovec-Brusno – stavebné práce
|
446555
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CHB01
|
|
|
184
|
2022
|
Obec Bučany
|
00312321
|
Predškolské zariadenie - nový objekt
|
446542
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
MS_2022
|
|
|
184
|
2022
|
Slovenská správa ciest
|
00003328
|
Výstavba a zlepšenie bezpečnostných parametrov mostov na cestách I. triedy - 2. etapa I/59 Staré Hory - most ev. č. 59 - 020
|
446797
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SSC/771/2022/6231/VO - 2154
|
|
|
184
|
2022
|
Obec Podolie
|
00311928
|
Dobudovanie základnej technickej infraštruktúry v obci Podolie – chodníky
|
446835
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
VO/PZ/3/2022
|
|
|
184
|
2022
|
Zdravá župa, s. r. o.
|
53708997
|
Obstaranie nábytkového vybavenia pre zdravotnícke zariadenie II.
|
446784
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZŽ 3
|
|
|
184
|
2022
|
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
|
00166260
|
Deduplikácia dát
|
446848
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OESM./2022/002177
|
|
|
184
|
2022
|
Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s.
|
00681300
|
Motorová nafta
|
434657
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2021-90/II. Q
|
|
|
184
|
2022
|
Košický samosprávny kraj
|
35541016
|
Chatbot KSK
|
446422
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1-KSK/2022
|
|