Obnoviť
Oznámenia z vestníka
50791 - 50820
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do nákladných vozidiel továrenskej značky Tatra 431920 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-75/2021
169 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 chirurgický telemanipulátor 2 ks vrátane súvisiacich služieb a spotrebného materiálu 424169 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1185/2019/51209-za II. Q. 2022
169 2022 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 00156621 Elektrická energia_ 420843 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 16988/2022
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do nákladných vozidiel 431799 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-75/2021
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Osobné ochranné pracovné prostriedky 413472 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-25/2018-OdOTSaIKT
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík 426573 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-44/2020
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Akumulátorové batérie 418422 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-456-9/2018-OdOTSaIKT
169 2022 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Bezhotovostný nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet pre služobné motorové vozidlá prevádzkované SP, a.s. 411543 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 019/VS/2017
169 2022 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Obnova vozidlového parku vozidiel kategórií M1 (do 3.5 t) a N1 formou operatívneho lízingu 412889 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 023/2017/VS
169 2022 Stredoslovenská energetika - Distribúcia, a.s. 36442151 Elektromery NN priame statické 430790 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VO2020/006
169 2022 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Sudy a palety so záchytnou vaňou 435651 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Q/2022
169 2022 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Filtre vzduchové 434012 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Q/2022
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík 419045 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-183/2019-OdOTSaIKT
169 2022 Stredoslovenská energetika - Distribúcia, a.s. 36442151 Teleskopické montážne plošiny 423023 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VO2019/003
169 2022 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Dodávka moderných zahradzovacích stĺpikov 432887 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 55991/2021
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Armatúry pre VN a VVN vedenia II - ACON 422933 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-US-19-PL
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Diaľkovo ovládané úsekové odpínače - ACON 421677 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-VS-12-PL
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Uzemňovací materiál II 419614 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-US-04-PL
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 VN a NN káblové príslušenstvo II 424506 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-US-23-PL
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Chráničky káblové korugované III 424505 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-VS-31-PL
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Betónové podperné body II 416197 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2018-US-10-PL
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Vzdušné trafostanice pre vonkajšie vzdušné NN, VN vedenia 411985 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2021-VS-11-FS-2Q
169 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Betónové zmesi II 411493 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2021-VS-10-FS-2Q
169 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do osobných motorových vozidiel 425121 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-3/2020-OdOTSaIKT
169 2022 Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát 17070775 Informačná a kancelárska technika 432634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Q2022
169 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny - mrazené a chladené potraviny 425797 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000555/2020-UVO, REK000040/2021,REK000071/2022
169 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Jednorazové rukavice 435574 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/51/21
169 2022 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Nákup súčastí zvodidlového systému Fracasso 415503 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60304-2017-58
169 2022 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Nákup spotrebného materiálu – drogistický materiál, čistiace a hygienické potreby 415318 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 415318
169 2022 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Licencie Microsoft 365 434425 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09457/2021/ODDVO