|
165
|
2022
|
Národné centrum zdravotníckych informácií
|
00165387
|
IKT pre potreby NCZI
|
428663
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
IKT/NCZI/2020-2Q2022
|
|
|
165
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Centrálne obstarávanie výpočtovej techniky
|
430249
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4/2020/DNS
|
|
|
165
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave
|
00397865
|
ACCORD – Rekonštrukcia vnútorných a vonkajších rozvodov
|
435962
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SP67JP/2021/RUK
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Dubnica nad Váhom
|
00317209
|
Revitalizácia sídliska Pod Hájom v Dubnici nad Váhom
|
437909
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1130/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Servis motorových vozidiel
|
436874
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
servis motorovych vozidiel-vysledok-,6 a 8
|
|
|
165
|
2022
|
Centrum Právnej Pomoci
|
30798841
|
Informačný systém Centra právnej pomoci
|
433095
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CPP 01/2021
|
|
|
165
|
2022
|
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica
|
31936415
|
Tráviace látky - kyselina chenodeoxycholová
|
438048
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚVN-15-51/2022_051
|
|
|
165
|
2022
|
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica
|
31936415
|
Multidetektorový počítačový tomograf CT s 5 ročnou záručnou dobou
|
441114
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO2022-079
|
|
|
165
|
2022
|
AVECAN SLOVAKIA, s.r.o.
|
47069813
|
Výrobná linka pre efektívnu výrobu nábytkových dielcov – 1 ks II
|
428174
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Z002/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Rozhlas a televízia Slovenska
|
47232480
|
Spravodajské (ENG) kamery s príslušenstvom a objektívy
|
438136
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
000009/250000/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Rozhlas a televízia Slovenska
|
47232480
|
Spravodajské (ENG) kamery s príslušenstvom a objektívy
|
438136
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
000009/250000/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Lučenec
|
00316181
|
Zhodnotenie biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu (BRKO) v meste Lučenec
|
439579
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CVO-019-2022
|
|
|
165
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Vybudovanie kontajnerového mestečka Lešť
|
443781
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA V DÔSLEDKU MIMORIADNEJ UDALOSTI
|
ÚpIA-EL3/3-334/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Bežná údržba pozemných komunikácií a oprava výtlkov na území Hlavného mesta SR Bratislavy
|
444880
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 50606/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Bzince pod Javorinou
|
00311456
|
Vodovod a kanalizácia Bzince pod Javorinou a Hrušové
|
444845
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Procurio - 2/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
|
37847783
|
Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest na území TTSK – 4. časť
|
444961
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2/2022/NL
|
|
|
165
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Servis a opravy cestných rýchlomerov a rolmetrov
|
444562
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-47/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
|
37847783
|
Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého
|
444957
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022/NZ
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Spišské Vlachy
|
00329657
|
Nákup traktora vrátane príslušenstva
|
444484
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
|
30796482
|
Nákup serverov a operačného systému pre potrebu vybudovania záložnej serverovne
|
444558
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
19072022/Server/UDZS
|
|
|
165
|
2022
|
Štatistický úrad Slovenskej republiky
|
00166197
|
Dodávka elektrickej energie na roky 2023 a 2024
|
444702
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SUSR_Dodávka_EE_2023_2024
|
|
|
165
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Modernizácia odborného vzdelávania v SOŠ Považská Bystrica – vybavenie autodielne
|
444756
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
889/2021-2022
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Hrabkov
|
00327093
|
Zintenzívnenie zberu biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci
|
444863
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
13/07-O/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Krivany
|
00327298
|
Zintenzívnenie zberu biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Krivany
|
444852
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
12/07-O/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Elektromobily v civilnom prevedení
|
444763
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
23030
|
|
|
165
|
2022
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
00607231
|
Onasemnogén abeparvovek
|
444851
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
22_07_18
|
|
|
165
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Nabíjacie stanice
|
444819
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
28314
|
|
|
165
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov ŠKODA pre autorizovaný servis
|
444686
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-56/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Hlohovec
|
00312509
|
Dodávka elektrickej energie pre mesto Hlohovec od 01.09.2022 do 31.12.2023
|
444794
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MSUHC/39289/2022/3261/MIK
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Beluša
|
00317063
|
Technické vybavenie pre projekt zberného dvora v obci Beluša
|
444784
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
65/R/2022
|
|