|
165
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Bežná údržba pozemných komunikácií a oprava výtlkov na území Hlavného mesta SR Bratislavy
|
444880
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 50606/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Bzince pod Javorinou
|
00311456
|
Vodovod a kanalizácia Bzince pod Javorinou a Hrušové
|
444845
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Procurio - 2/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
|
37847783
|
Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest na území TTSK – 4. časť
|
444961
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2/2022/NL
|
|
|
165
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Servis a opravy cestných rýchlomerov a rolmetrov
|
444562
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-47/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
|
37847783
|
Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého
|
444957
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022/NZ
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Spišské Vlachy
|
00329657
|
Nákup traktora vrátane príslušenstva
|
444484
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
|
30796482
|
Nákup serverov a operačného systému pre potrebu vybudovania záložnej serverovne
|
444558
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
19072022/Server/UDZS
|
|
|
165
|
2022
|
Štatistický úrad Slovenskej republiky
|
00166197
|
Dodávka elektrickej energie na roky 2023 a 2024
|
444702
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SUSR_Dodávka_EE_2023_2024
|
|
|
165
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Modernizácia odborného vzdelávania v SOŠ Považská Bystrica – vybavenie autodielne
|
444756
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
889/2021-2022
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Hrabkov
|
00327093
|
Zintenzívnenie zberu biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci
|
444863
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
13/07-O/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Krivany
|
00327298
|
Zintenzívnenie zberu biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Krivany
|
444852
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
12/07-O/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Elektromobily v civilnom prevedení
|
444763
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
23030
|
|
|
165
|
2022
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
00607231
|
Onasemnogén abeparvovek
|
444851
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
22_07_18
|
|
|
165
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Nabíjacie stanice
|
444819
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
28314
|
|
|
165
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov ŠKODA pre autorizovaný servis
|
444686
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-56/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Hlohovec
|
00312509
|
Dodávka elektrickej energie pre mesto Hlohovec od 01.09.2022 do 31.12.2023
|
444794
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MSUHC/39289/2022/3261/MIK
|
|
|
165
|
2022
|
Obec Beluša
|
00317063
|
Technické vybavenie pre projekt zberného dvora v obci Beluša
|
444784
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
65/R/2022
|
|
|
165
|
2022
|
Mesto Nemšová
|
00311812
|
Technické vybavenie pre triedenie komunálnych odpadov
|
444648
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1
|
|
|
164
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SŠ KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
|
437917
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
25_22
|
|
|
164
|
2022
|
Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik
|
35778458
|
Sieťové zariadenia, systémy a servisná podpora
|
421346
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022-2-MS-SP
|
|
|
164
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Prostriedky na zabezpečenie hygieny, upratovania a čistiace autopotreby
|
429659
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/2-67-10/2022 OOSP
|
|
|
164
|
2022
|
Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát
|
00397563
|
POTRAVINY PRE STRAVOVACIE ZARIADENIE UNIZA
|
420958
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VS 2018/322-REK
|
|
|
164
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Komplexná dodávka osobných ochranných a pracovných prostriedkov pre Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik
|
412771
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
09 - SVP - OOPP
|
|
|
164
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Nákup kancelárskych potrieb pre potreby SLOVENSKÉHO VODOHOSPODÁRSKEHO PODNIKU, štátneho podniku
|
415903
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP PR 5169/2021
|
|
|
164
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet 2021 III.
|
433615
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP PR 2684/2021
|
|
|
164
|
2022
|
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny
|
35562340
|
Kontrastné látky
|
431421
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4/2021
|
|
|
164
|
2022
|
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny
|
35562340
|
Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok
|
431676
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5/2021
|
|
|
164
|
2022
|
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny
|
35562340
|
Lieky pre potreby Inštitútu nukleárnej a molekulárnej medicíny
|
431418
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
9/2021
|
|
|
164
|
2022
|
Východoslovenský onkologický ústav, a.s.
|
36603350
|
Zabezpečenie dodávky liekov pre potreby Východoslovenského onkologického ústav
|
427804
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOU-2020-07
|
|
|
164
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Tričká a polokošele
|
411034
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-277/2018-OdOTSaIKT
|
|