Obnoviť
Oznámenia z vestníka
51271 - 51300
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
165 2022 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Bežná údržba pozemných komunikácií a oprava výtlkov na území Hlavného mesta SR Bratislavy 444880 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 50606/2022
165 2022 Obec Bzince pod Javorinou 00311456 Vodovod a kanalizácia Bzince pod Javorinou a Hrušové 444845 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Procurio - 2/2022
165 2022 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest na území TTSK – 4. časť 444961 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/NL
165 2022 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s. 44855206 Servis a opravy cestných rýchlomerov a rolmetrov 444562 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOAS-2-47/2022
165 2022 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého 444957 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/NZ
165 2022 Mesto Spišské Vlachy 00329657 Nákup traktora vrátane príslušenstva 444484 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022
165 2022 Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou 30796482 Nákup serverov a operačného systému pre potrebu vybudovania záložnej serverovne 444558 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19072022/Server/UDZS
165 2022 Štatistický úrad Slovenskej republiky 00166197 Dodávka elektrickej energie na roky 2023 a 2024 444702 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SUSR_Dodávka_EE_2023_2024
165 2022 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Modernizácia odborného vzdelávania v SOŠ Považská Bystrica – vybavenie autodielne 444756 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 889/2021-2022
165 2022 Obec Hrabkov 00327093 Zintenzívnenie zberu biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci 444863 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 13/07-O/2022
165 2022 Obec Krivany 00327298 Zintenzívnenie zberu biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Krivany 444852 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12/07-O/2022
165 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Elektromobily v civilnom prevedení 444763 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 23030
165 2022 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Onasemnogén abeparvovek 444851 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 22_07_18
165 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Nabíjacie stanice 444819 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 28314
165 2022 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s. 44855206 Nákup originálnych náhradných dielov ŠKODA pre autorizovaný servis 444686 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOAS-2-56/2022
165 2022 Mesto Hlohovec 00312509 Dodávka elektrickej energie pre mesto Hlohovec od 01.09.2022 do 31.12.2023 444794 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MSUHC/39289/2022/3261/MIK
165 2022 Obec Beluša 00317063 Technické vybavenie pre projekt zberného dvora v obci Beluša 444784 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 65/R/2022
165 2022 Mesto Nemšová 00311812 Technické vybavenie pre triedenie komunálnych odpadov 444648 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1
164 2022 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SŠ KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 437917 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 25_22
164 2022 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik 35778458 Sieťové zariadenia, systémy a servisná podpora 421346 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022-2-MS-SP
164 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Prostriedky na zabezpečenie hygieny, upratovania a čistiace autopotreby 429659 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/2-67-10/2022 OOSP
164 2022 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 POTRAVINY PRE STRAVOVACIE ZARIADENIE UNIZA 420958 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 2018/322-REK
164 2022 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Komplexná dodávka osobných ochranných a pracovných prostriedkov pre Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik 412771 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09 - SVP - OOPP
164 2022 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Nákup kancelárskych potrieb pre potreby SLOVENSKÉHO VODOHOSPODÁRSKEHO PODNIKU, štátneho podniku 415903 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 5169/2021
164 2022 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet 2021 III. 433615 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 2684/2021
164 2022 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Kontrastné látky 431421 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/2021
164 2022 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok 431676 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2021
164 2022 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Lieky pre potreby Inštitútu nukleárnej a molekulárnej medicíny 431418 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 9/2021
164 2022 Východoslovenský onkologický ústav, a.s. 36603350 Zabezpečenie dodávky liekov pre potreby Východoslovenského onkologického ústav 427804 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOU-2020-07
164 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Tričká a polokošele 411034 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-277/2018-OdOTSaIKT