|
160
|
2022
|
ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov
|
35538562
|
Nákup potravín pre ARCUS – ŠZ a ZpS 2022
|
444442
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022-ARCUS-potraviny-MST
|
|
|
160
|
2022
|
Obec Kľušov
|
00322113
|
Zhodnocovanie biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Kľušov - technické vybavenie
|
444350
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022_KLUS_1T
|
|
|
160
|
2022
|
Mesto Michalovce
|
00325490
|
Mobilná umývačka kontajnerov
|
444299
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OIaG č. VO/06/2022
|
|
|
160
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Nákup ochranných povodňových oblekov
|
441868
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO-2022/003777-003
|
|
|
160
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov Volkswagen pre autorizovaný servis
|
444266
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-55/2022
|
|
|
160
|
2022
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
00607231
|
Skiagrafický RTG prístroj
|
444333
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
220711_p
|
|
|
160
|
2022
|
Obec Sekule
|
00682101
|
Technické vybavenie pre triedenie komunálnych odpadov
|
444204
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1
|
|
|
160
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Modernizácia praktického vyučovania - modernizácia strojov
|
444164
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
228/2022
|
|
|
160
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
Autobatérie a trakčné batérie
|
444321
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL 16/2022
|
|
|
160
|
2022
|
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
|
35919001
|
Zabezpečovacie signalizačné 1-nápravové prívesy
|
434773
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10302-2020-05
|
|
|
160
|
2022
|
Obec Ivanka pri Dunaji
|
00304786
|
Dodávka zemného plynu
|
444254
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO/NZ/1/2022
|
|
|
159
|
2022
|
Obec Kružlová
|
00330655
|
Výstavba športovísk pre rozvoj telesných a duševných schopností detí a mládeže v obci Kružlová – stavebné práce
|
444428
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
444428
|
|
|
159
|
2022
|
Úrad vládneho auditu
|
50086821
|
Zabezpečenie sprostredkovaného stravovania zamestnancov ÚVA prostredníctvom stravovacích poukážok
|
422963
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
-
|
|
|
159
|
2022
|
Sociálna poisťovňa, ústredie
|
30807484
|
Kancelársky papier, obálky a kancelárske potreby
|
418927
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
11/84284-/2018-BA
|
|
|
159
|
2022
|
Biomedicínske centrum SAV
|
50073869
|
Dodávka chemikálií, reagencií, plastov a spotrebného materiálu
|
415005
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02 2022
|
|
|
159
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Priemyselný výskum nových technologických postupov výroby závlahovej vody - Laboratórne zariadenia
|
444256
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CVO-078-2022
|
|
|
159
|
2022
|
Spojená škola Banská Bystrica
|
37956108
|
SŠ BB – Náradie a zariadenia
|
444255
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SŠ BB Náradie a zariadenia
|
|
|
159
|
2022
|
Spojená škola Banská Bystrica
|
37956108
|
SŠ BB – Výukové stroje s príslušenstvom
|
444253
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SŠ BB Výukové stroje s príslušenstvom
|
|
|
159
|
2022
|
Vstúpte, n.o.
|
37924664
|
Rekonštrukcia a prístavba rehabilitačného strediska
|
432005
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY
|
1/2022
|
|
|
159
|
2022
|
Mesto Malacky
|
00304913
|
Prístavba a obnova objektu CVČ - Vybudovanie komunitného centra v objekte CVČ
|
433066
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY
|
3/2022
|
|
|
159
|
2022
|
Mesto Vysoké Tatry
|
00326585
|
ZNÍŽENIE ENERGETICKEJ NÁROČNOSTI BUDOVY MESTSKÉHO ÚRADU
|
433892
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY
|
Tatry/2021
|
|
|
159
|
2022
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Prekladateľské a tlmočnícke služby pre MPSVR SR
|
422797
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY
|
VOB/145/2019-M_ODCVO
|
|
|
159
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Stavebné úpravy prieťahu cesty II/536 a križovatky s prieťahom cesty III/3244 Spišská Nová Ves - realizácia
|
443492
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ZsNH - Prieťah cesty II/536 a III/3244 SNV
|
|
|
159
|
2022
|
Gymnázium
|
00162159
|
„Stavebné práce „Rekonštrukcia elektroinštalácie v budove školy“
|
440429
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01/2022/VO
|
|
|
159
|
2022
|
Obec Tekovská Breznica
|
00321036
|
Rekonštrukcia kúrenia Základnej školy v Tekovskej Breznici s využitím obnoviteľných zdrojov energie
|
436337
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
TB2022_EVO_1
|
|
|
159
|
2022
|
Mesto Krompachy
|
00329282
|
Podpora dobudovania základnej technickej infraštruktúry v meste Krompachy 1
|
439867
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
12/7/2022
|
|
|
159
|
2022
|
Slovenský hydrometeorologický ústav
|
00156884
|
Rekonštrukcia a obnova 102 monitorovacích objektov podzemných vôd
|
435783
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
03/SHMÚ/2021/MM
|
|
|
159
|
2022
|
Obec Krivany
|
00327298
|
Realizácia stavebných prác na stavbe „Komunitné centrum v obci Krivany“
|
442882
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2022
|
|
|
159
|
2022
|
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Karola Adlera 5, Bratislava
|
17319161
|
Výmena kanalizačného potrubia v objekte SPŠ elektrotechnickej, Karola Adlera 5, Bratislava - prepojenie kanalizačných šachiet 2 a 4 pri kuchyni
|
444533
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
08503/2022/VO
|
|
|
159
|
2022
|
Mestská časť Košice-Nad Jazerom
|
00691038
|
Riešenie statickej dopravy na Ladožskej a Jenisejskej ulici
|
444338
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
635/2022
|
|