|
155
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Autožiarovky 12V a 24V
|
444270
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/32/43/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Mesto Prešov
|
00327646
|
Hasičská technika, materiál, výzbroj a výstroj 2022
|
444286
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
KPM/2022/3
|
|
|
155
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely 17/45/2022
|
444278
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
17/45/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Hlavný brzdový valec Multicar
|
444280
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/33/43/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát
|
17070775
|
Nábytok - kancelársky nábytok na mieru
|
444240
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
PU-451/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Ružomberku
|
00738379
|
Nákup pohonných hmôt prostredníctvom bezhotovostného platobného styku
|
444232
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
UVTOS-00754/36-RK-2022
|
|
|
155
|
2022
|
Gymnázium Jozefa Lettricha
|
00626261
|
Modernizácia vykurovania budovy Gymnázia Jozefa Lettricha Martin - I.etapa
|
442574
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Obec Teplička
|
00329690
|
„SO 02 – Čistiareň odpadových vôd (ČOV) - Teplička“
|
444264
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/01
|
|
|
155
|
2022
|
Mesto Dolný Kubín
|
00314463
|
Odbočovací pruh na ul. Aleja Slobody, Dolný Kubín – I.etapa a II.etapa
|
444177
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
DK/Odb.pruh/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Montáž klimatizačných jednotiek.
|
444248
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
10/2022/MM
|
|
|
155
|
2022
|
Obec Chyžné
|
00618071
|
Obstarávanie technického vybavenia - Obec Chyžné
|
444244
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
080072022
|
|
|
155
|
2022
|
Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky
|
42181810
|
Komplexné poskytovanie služieb spojených so zabezpečovaním dopravných cenín
|
408451
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MŽP/NL 03/2017
|
|
|
155
|
2022
|
Združenie miest a obcí, región JE Jaslovské Bohunice
|
31826385
|
Spoločné obstarávanie poistných služieb
|
428342
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Ord/18-2022/POI
|
|
|
155
|
2022
|
Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región
|
31875173
|
Poistné služby
|
428653
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Ord/19-2022/POI
|
|
|
155
|
2022
|
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
|
36570460
|
Polymérne organické flokulanty
|
431881
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2/2021
|
|
|
155
|
2022
|
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
|
36570460
|
Motorová nafta do nádrže
|
432324
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
11/2021
|
|
|
155
|
2022
|
Služby Kalná, s.r.o., r.s.p.
|
50102419
|
Nákup konštrukčného materiálu, stavebného materiálu a súvisiacich tovarov
|
436699
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
9679 - MUT
|
|
|
155
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Servis ochranných povodňových oblekov
|
437058
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO-2022/003033-015
|
|
|
155
|
2022
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Rekonštrukcia remorkéra
|
434847
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP PR 539/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
CNC stroje a softvér v rámci projektu "Inovácia a modernizácia odborného vzdelávania a prípravy v SPŠ Považská Bystrica"
|
435785
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FUR0000144
|
|
|
155
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Nákup IKT (DNS)
|
442225
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
A/2022/DE00/18
|
|
|
155
|
2022
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
VVN odpojovače - PCI
|
443794
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022-US-03-ML
|
|
|
155
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
Náhradné diely – trolejbusy II
|
444042
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
DNS NL 17/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Bratislavský samosprávny kraj
|
36063606
|
Obnova infraštruktúry IKT – nákup nových serverov
|
444064
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
07978/2022/VO
|
|
|
155
|
2022
|
Ústav krajinnej ekológie Slovenskej akadémie vied
|
00679119
|
Nákup špeciálnej prístrojovej techniky
|
444065
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022/UKE/01/vyvo
|
|
|
155
|
2022
|
Mesto Komárno
|
00306525
|
Dodávka elektrickej energie pre Mesto Komárno na obdobie 09-12/2022
|
443994
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO_EL_KN
|
|
|
155
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SOŠ ELEKTROTECHNICKEJ ŽILINA
|
444050
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
35_22
|
|
|
155
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Zriadenie centra odborného vzdelávania a prípravy v SOŠ Partizánske - elektronický výučbový systém pre autodiagnostiku
|
444035
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
222/2022
|
|
|
155
|
2022
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
|
37957937
|
LARONIDÁZA, 100 U/ml INFÚZNY KONCENTRÁT
|
444041
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
84-2022
|
|
|
155
|
2022
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Dodávka elektriny pre Jadrovú a vyraďovaciu spoločnosť, a.s. na roky 2023 – odberné miesto FS KRAO Mochovce
|
443869
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
22/2022
|
|