Obnoviť
Oznámenia z vestníka
52171 - 52200
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
154 2022 Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava 17053676 Zariadenia a vybavenie pracovísk odborného výcviku pre SOŠ automobilovú Trnava 434616 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ZRVSOSAUT0722
154 2022 Obec Habovka 00314471 Dodanie techniky pre kompostáreň v rámci projektu s názvom: Výstavba kompostárne v Habovke 432690 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OH/1/21/22
154 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D.Roosevelta B. Bystrica v rozsahu ANTICOAGULANCIA, BRONCHODILATANCIA, ANTIEMETIKÁ, SYSTÉMOVÉ a HORMONÁLNE PRÍPRAVKY okrem POHLAVNÝCH HORMÓNOV 433881 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1557/2021
154 2022 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 RTG Čierna nad Tisou 437166 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 58020/2022
154 2022 Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce 54018404 Zostava- 3D tlačiareň so sintrovacou pecou a umývacou stanicou 441684 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06/2022_ML
154 2022 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby 42156424 Nákup sieťových a IKT komponentov 443756 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 250-2022/5819
154 2022 Slovenská správa ciest 00003328 Modernizácia vybraných úsekov ciest I. triedy v BB kraji I. etapa - I/59 Banská Bystrica - križovatka I/59 s I/14 443943 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/734/2022/6231/VO-1745
154 2022 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Ložiská pohonu Havarijnej regulačnej kazety 443373 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/10751
154 2022 Stredná odborná škola 00159468 Vybavenie SOŠ Kežmarok-Poľnohospodárska technika_2022 443954 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07/2022_SOŠ KK_Poľnohosp.technika
153 2022 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Komplexný neuronavigačný systém pre kraniálne a spinálne operačné výkony 443896 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN/Neuro
153 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 34/ZNHPO/2022 444096 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 34/ZNHPO/2022
153 2022 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Katiónaktívna asfaltová emulzia C65B4 444097 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK BBRSC/013/2022
153 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zariadenia (tablety) pre EFB s iOS 442303 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ÚpIA-EL3/3-295/2022-OOPS
153 2022 Základná škola 35995912 Mäso a mäsové výrobky 444080 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2022
153 2022 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Rekonštrukcia mosta M5931 - Most cez potok v Horných Orešanoch 444091 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022_most Horné Orešany
153 2022 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 „Rekonštrukcia KJB – opakovaná II“ 444075 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK AOS-81/5-70/2022
153 2022 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 00156621 Rekonštrukcia hlavného vstupu a hydroizolacie 444104 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 15399/2022
153 2022 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Úsek EV 11 - Družstevná p/Hornáde - Galéria 443722 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 443722
153 2022 Mesto Levice 00307203 Rekonštrukcia kompostárne Mesta Levice_2022 444046 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/RK/Levice
153 2022 ZZPOBO, s.r.o. 53302052 Rozšírenie a modernizácia prevádzky ZZPOBO, s.r.o. 444122 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK BežnáPodl/ZZPOBO
153 2022 Regionálne združenie miest a obcí TEKOV 42043069 Spoločné obstarávanie poistných služieb 427022 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/17-2022/POI
153 2022 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Nitrianske RZO - ZMOS 412485 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/16-2022/POI
153 2022 Združenie miest a obcí Žitného ostrova 31870236 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Združenie miest a obcí Žitného ostrova 415517 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/15-2022/POI
153 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Pranie a chemické čistenie nemocničnej bielizne na obdobie 24 mesiacov 436616 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Q2022
153 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky pre potreby FNsP F.D.R. Banská Bystrica v rozsahu Antipsychotiká, Antireumatiká, Chemoterapeutiká, Vazopresoriká, Spazmolytiká, Antidotá, Sympatomimetiká, Vitamíny, Varia 432709 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1377/2021
153 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 LIEKY pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica č. RVO 1199/2020 - ANTACIDÁ, ANESTETIKÁ, ANTIMYKOTIKÁ, IMMUNOPREPARÁTA 428953 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1199/2020
153 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Infúzne roztoky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banká Bystrica 432217 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO 1224/2021
153 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny - mrazené a chladené potraviny 425797 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000555/2020-UVO, REK000040/2021,REK000071/2022
153 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 OFTALMOLOGIKÁ pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica 435743 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1800/2021
153 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica v rozsahu Antianemiká, Soli a Iony, Vazodilatancia, Hypotenzíva 432811 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1462/2021