|
154
|
2022
|
Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava
|
17053676
|
Zariadenia a vybavenie pracovísk odborného výcviku pre SOŠ automobilovú Trnava
|
434616
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ZRVSOSAUT0722
|
|
|
154
|
2022
|
Obec Habovka
|
00314471
|
Dodanie techniky pre kompostáreň v rámci projektu s názvom: Výstavba kompostárne v Habovke
|
432690
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OH/1/21/22
|
|
|
154
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Lieky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D.Roosevelta B. Bystrica v rozsahu ANTICOAGULANCIA, BRONCHODILATANCIA, ANTIEMETIKÁ, SYSTÉMOVÉ a HORMONÁLNE PRÍPRAVKY okrem POHLAVNÝCH HORMÓNOV
|
433881
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/1557/2021
|
|
|
154
|
2022
|
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
|
42499500
|
RTG Čierna nad Tisou
|
437166
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
58020/2022
|
|
|
154
|
2022
|
Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce
|
54018404
|
Zostava- 3D tlačiareň so sintrovacou pecou a umývacou stanicou
|
441684
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
06/2022_ML
|
|
|
154
|
2022
|
Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby
|
42156424
|
Nákup sieťových a IKT komponentov
|
443756
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
250-2022/5819
|
|
|
154
|
2022
|
Slovenská správa ciest
|
00003328
|
Modernizácia vybraných úsekov ciest I. triedy v BB kraji I. etapa - I/59 Banská Bystrica - križovatka I/59 s I/14
|
443943
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SSC/734/2022/6231/VO-1745
|
|
|
154
|
2022
|
Slovenské elektrárne, a.s.
|
35829052
|
Ložiská pohonu Havarijnej regulačnej kazety
|
443373
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/10751
|
|
|
154
|
2022
|
Stredná odborná škola
|
00159468
|
Vybavenie SOŠ Kežmarok-Poľnohospodárska technika_2022
|
443954
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
07/2022_SOŠ KK_Poľnohosp.technika
|
|
|
153
|
2022
|
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica
|
31936415
|
Komplexný neuronavigačný systém pre kraniálne a spinálne operačné výkony
|
443896
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚVN/Neuro
|
|
|
153
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
34/ZNHPO/2022
|
444096
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
34/ZNHPO/2022
|
|
|
153
|
2022
|
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.
|
36836567
|
Katiónaktívna asfaltová emulzia C65B4
|
444097
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
BBRSC/013/2022
|
|
|
153
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Zariadenia (tablety) pre EFB s iOS
|
442303
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-295/2022-OOPS
|
|
|
153
|
2022
|
Základná škola
|
35995912
|
Mäso a mäsové výrobky
|
444080
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2022
|
|
|
153
|
2022
|
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
|
37847783
|
Rekonštrukcia mosta M5931 - Most cez potok v Horných Orešanoch
|
444091
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022_most Horné Orešany
|
|
|
153
|
2022
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
„Rekonštrukcia KJB – opakovaná II“
|
444075
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
AOS-81/5-70/2022
|
|
|
153
|
2022
|
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
|
00156621
|
Rekonštrukcia hlavného vstupu a hydroizolacie
|
444104
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
15399/2022
|
|
|
153
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Úsek EV 11 - Družstevná p/Hornáde - Galéria
|
443722
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
443722
|
|
|
153
|
2022
|
Mesto Levice
|
00307203
|
Rekonštrukcia kompostárne Mesta Levice_2022
|
444046
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/RK/Levice
|
|
|
153
|
2022
|
ZZPOBO, s.r.o.
|
53302052
|
Rozšírenie a modernizácia prevádzky ZZPOBO, s.r.o.
|
444122
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
BežnáPodl/ZZPOBO
|
|
|
153
|
2022
|
Regionálne združenie miest a obcí TEKOV
|
42043069
|
Spoločné obstarávanie poistných služieb
|
427022
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Ord/17-2022/POI
|
|
|
153
|
2022
|
Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS
|
42120861
|
Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Nitrianske RZO - ZMOS
|
412485
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Ord/16-2022/POI
|
|
|
153
|
2022
|
Združenie miest a obcí Žitného ostrova
|
31870236
|
Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Združenie miest a obcí Žitného ostrova
|
415517
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Ord/15-2022/POI
|
|
|
153
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Pranie a chemické čistenie nemocničnej bielizne na obdobie 24 mesiacov
|
436616
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2Q2022
|
|
|
153
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Lieky pre potreby FNsP F.D.R. Banská Bystrica v rozsahu Antipsychotiká, Antireumatiká, Chemoterapeutiká, Vazopresoriká, Spazmolytiká, Antidotá, Sympatomimetiká, Vitamíny, Varia
|
432709
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/1377/2021
|
|
|
153
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
LIEKY pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica č. RVO 1199/2020 - ANTACIDÁ, ANESTETIKÁ, ANTIMYKOTIKÁ, IMMUNOPREPARÁTA
|
428953
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/1199/2020
|
|
|
153
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Infúzne roztoky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banká Bystrica
|
432217
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO 1224/2021
|
|
|
153
|
2022
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Potraviny - mrazené a chladené potraviny
|
425797
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000555/2020-UVO, REK000040/2021,REK000071/2022
|
|
|
153
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
OFTALMOLOGIKÁ pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica
|
435743
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/1800/2021
|
|
|
153
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Lieky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica v rozsahu Antianemiká, Soli a Iony, Vazodilatancia, Hypotenzíva
|
432811
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/1462/2021
|
|