Obnoviť
Oznámenia z vestníka
52891 - 52920
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
145 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Liečivá pre zmyslové orgány 440764 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/35/22
145 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Ostatné terapeutické výrobky 441170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/34/22
145 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Liečivá pre dýchací systém , Liečivá pre močovopudný systém a pohlavné hormóny 441094 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/32/22
145 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Liečivá pre nervový systém, Liečivá pre dermatológiu 441098 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/33/22
145 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Antiinfektíva 440730 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/31/22
145 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Analgetiká a Antianemické prípravky 440720 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/30/22
145 2022 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 00156621 Mobilné telekomunikačné a dátové služby 442268 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 14444/2022
145 2022 Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky 00166073 Informačný systém obchodného registra a súvisiace služby 443100 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07164/2022/45
145 2022 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel DAF, MAN, RENAULT 442732 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-96/III
145 2022 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Inertný posypový materiál 443112 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09414/2022/ODDVO
145 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Zariadenia na vykonávanie statických skúšok na autonómnych dýchacích prístrojoch a protichemických oblekoch s príslušenstvom 439355 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/003782
145 2022 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 Spotrebný materiál do laboratórií. 443091 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO 629/2022
145 2022 Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky 30810787 Zvýšenie podielu obnoviteľných zdrojov energie na prevádzke administratívnej budovy ÚPV SR 442600 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2022/MST
145 2022 Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky 30844363 Dodávka elektrickej energie 443062 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 28/OVO_2022/elektrická energia
144 2022 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť 31718922 Pohonné hmoty 2021 - opakovaná 434963 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 190/2021
144 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Cievka na kosačkové rameno PP Z 108 443285 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/22/43/2022
144 2022 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín 00351806 Zelenina sterilizovaná, konzervované ovocie, kompóty, džemy, marmelády, cukrárske polevy 443243 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8169/v11
144 2022 Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky 52828123 Obstaranie tovarov pre projekt pod názvom „Zlepšovanie digitálnych zručností seniorov a znevýhodnených skupín vo verejnej správe.“ 442609 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DK/2022/RK01
144 2022 PREŠOV REAL, s.r.o. 31722814 Elektrická rolba na leasing 443097 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2022
144 2022 Mesto Trenčín 00312037 Cyklotrasy Trenčín, SO Bratislavská - most - križovatka Zlatovská - Žabinská 443035 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MSÚTN-UP-VO/2022/38232/FoL
144 2022 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Stavebné práce pre projekt CDR Dedina Mládeže 2 443024 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/117/2022-M_ORVO
144 2022 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Servis okien a tieniacej techniky v budove MPSVR SR 438356 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/104/2022-M_ORVO
144 2022 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Odstránenie havarijného stavu mosta ev. č. 2426-01, Moštenica 443279 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08907/2022/ODDVO
144 2022 Obec Svodín 00309281 Zateplenie telocvične – Obec Svodín 443297 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO_OPKZP_68
144 2022 Mesto Púchov 00317748 Oprava komunikácií v Meste Púchov 443252 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2022/PZ
144 2022 Obec Báb 00307742 Novostavba a zateplenie objektu MŠ v obci Báb 443263 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Procurio 14/2022
144 2022 Obec Hucín 00328316 HUCÍN - VÝSTAVBA A REKONŠTRUKCIA CESTY 443238 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 202201
144 2022 Mesto Veľký Meder 00305332 MRK výstavba a rekonštrukcia chodníkov a rekonštrukcia .miestnych komunikácií v meste Veľký Meder 443248 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 33/ME/2022
144 2022 Obec Ivanka pri Dunaji 00304786 Rekonštrukcia Cintorínskej ulice 443132 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PRMA 6.1/2022
144 2022 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Dochádzkový a stravovací systém 443081 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8461/2022/OVO