|
142
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Odvoz a likvidácia odpadu kategórie "O"
|
443085
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4874/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Mesto Pezinok
|
00305022
|
Tlačový systém MsÚ Pezinok
|
443083
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
06/2022-6
|
|
|
142
|
2022
|
Univerzitná knižnica v Bratislave
|
00164631
|
Základná analýza a návrh konsolidácie CDA
|
443061
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OM22UKB032
|
|
|
142
|
2022
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Servis klimatizačných zariadení a vzduchotechniky
|
443026
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
A/2022/DI30/14
|
|
|
142
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Cievka na kosačkové rameno
|
443136
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/20/43/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
|
00164381
|
Dodávka technických zabezpečovacích prostriedkov pre objekty MŠVVaŠ SR
|
443046
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
443046
|
|
|
142
|
2022
|
Fakultná nemocnica Nitra
|
17336007
|
Záložný dieselagregát s výkonom 818kW vrátane uvedenia do prevádzky
|
443122
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
233/2022/KHO
|
|
|
142
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Olejová vaňa na sypaciu nadstavbu a kypra
|
443111
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/18/43/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená
|
00634891
|
Artroskopická veža s príslušenstvom
|
443028
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
HNsP/11/VO
|
|
|
142
|
2022
|
Nitriansky samosprávny kraj
|
37861298
|
9 miestne motorové vozidlo
|
442822
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
07144/2022/VOaKI
|
|
|
142
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Obstaranie kancelárskych potrieb pre projekt Zlepšenie cezhraničnej dopravy medzi Malopoľským vojvodstvom a Prešovským samosprávnym krajom
|
443042
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
227/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Mesto Senica
|
00309974
|
Modernizácia a rozšírenie verejného osvetlenia v Senici
|
443074
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Preferencia MHD
|
438404
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
MAGS OVO 47893/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Mesto Čadca
|
00313971
|
Stavebná úprava okolia Mestského domu a ul. A. Hlinku I. v Čadci
|
443053
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
33181/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave
|
00397865
|
IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022
|
436091
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5873/2021-013
|
|
|
142
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave
|
00397865
|
IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022
|
436091
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5873/2021-012
|
|
|
142
|
2022
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
DNS - Výpočtová technika a príslušenstvo
|
432635
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000585/2022-UVO
|
|
|
142
|
2022
|
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
|
35914939
|
Činnosť stavebného dozoru pre Technicko – hygienickú údržbu železničných koľajových vozidiel
|
431991
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2020_STD_THU
|
|
|
142
|
2022
|
Slovenská správa ciest
|
00003328
|
Servis a údržba systému cestných meteorologických zariadení Vaisala
|
437830
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022/B/1200-VO
|
|
|
142
|
2022
|
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
36601284
|
Diagnostické reagencie a spotrebný materiál pre potreby oddelenia laboratórnej medicíny VÚSCH, a.s.
|
431684
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VZ/14623/OVO/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Nemocnica Poprad a. s.
|
36513458
|
Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia
|
435898
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
435898
|
|
|
142
|
2022
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
OOP kategórie Ochrana proti pádu z výšky
|
434426
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
537/2021
|
|
|
142
|
2022
|
Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2021, n.o.
|
52475808
|
EYOF 2022_FAN zóna a CHILLOUT zóna -2
|
442897
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
004/NLZ/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Obnova aktívnej vrstvy počítačovej siete FEI STU
|
442892
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
STU_obnova
|
|
|
142
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove
|
00610577
|
Pranie bielizne
|
442318
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
447/2022/VO
|
|
|
142
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Rozšírenie Cisco CUCM a WiFi riešenie pro lokality KaMO
|
433560
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2022/002297
|
|
|
142
|
2022
|
Mesto Trnava
|
00313114
|
Zimná údržba v časti mesta Trnava II
|
441343
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
39953/2022
|
|
|
142
|
2022
|
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
|
35555777
|
Prípravné trhové konzultácie - nákup kolesových bagrov a ich prídavných zariadení
|
436778
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
436778
|
|
|
142
|
2022
|
Psychiatrická nemocnica Hronovce
|
00607266
|
Mäso a mäsové výrobky
|
442869
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO/08/2022/JM
|
|
|
142
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
|
17335825
|
POTRAVINY - mrazená hydina, mrazené potraviny, vajcia, zemiaky, ovocie, zelenina, rôzne potravinárske výrobky, mlieko
|
442133
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
040/29/2022
|
|