|
134
|
2022
|
Mesto Sečovce
|
00331899
|
Materská škola – obnova a nadstavba
|
439939
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Obec Ľubotice
|
00690538
|
ĽUBOTICE ŠPORTOVÝ AREÁL – REKONŠTRUKCIA PODKROVIA
|
436713
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VVO č. 27/2022 - 28.01.2022
|
|
|
134
|
2022
|
Mesto Giraltovce
|
00321982
|
Trhovisko Giraltovce
|
439754
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02/06/2022
|
|
|
134
|
2022
|
SITNO PHARMA s.r.o.
|
46895744
|
Zmluvný výskum
|
435151
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3/2021/VO/SITNOPHARMA/po
|
|
|
134
|
2022
|
Domov seniorov Lamač
|
00896276
|
Upratovacie služby pre DS v Lamači
|
438167
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
DS Lamač - Upratovanie 2
|
|
|
134
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Kontrola, servis a opravy na zariadeniach klimatizácie a vzduchotechniky
|
437264
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
6684/2022
|
|
|
134
|
2022
|
MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy
|
17330190
|
Poskytovanie služieb mobilného operátora
|
441448
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAR 13/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
|
17335825
|
Liečivá pre srdcovocievny systém
|
437351
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
040/15/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Prístrojové vybavenie pre diagnostiku ciest a mostov
|
437294
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02PZ/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Levice, Kasárne Duklianske, b.č. 001,002,003,119,024,004 oprava okien a vchodových dverí formou výmeny, obnova hygienických malieb a náterov
|
442307
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SEMaI-461-5/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Stredná priemyselná škola
|
00161586
|
Výmena okien
|
440914
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
|
35937874
|
Záložný zdroj elektrickej energie, Prievidza
|
442054
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
09/2022/MM
|
|
|
134
|
2022
|
Obec Kravany
|
00326291
|
Výstavba a obnova miestnych komunikácií v obci Kravany
|
442270
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022/01
|
|
|
134
|
2022
|
Obec Šuňava
|
00326437
|
Materská škola Šuňava - rozšírenie priestorov
|
442267
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022ZNH1S
|
|
|
134
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Nový Ruskov, MS Ruskov - oprava vonkajšieho priehľadného oplotenia
|
441546
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SEMaI-512-3/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Maľovanie AB budovy a dispečingu na SC TSK PB
|
442037
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
sc/2022/895
|
|
|
134
|
2022
|
Mestské lesy v Bratislave
|
30808901
|
Komplexná revitalizácia futbalového ihriska na Železnej studničke
|
441276
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ML03/2021
|
|
|
134
|
2022
|
Mesto Štúrovo
|
00309303
|
Regenerácia vnútrobloku sídliska Terasy I., Bartókova ul., Štúrovo
|
439212
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
14406/13170/2022/Rad
|
|
|
134
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Odstránenie nezákonne uloženého odpadu umiestneného v lokalite 3 duby na parc. č. 5595/3 v k.ú. Malacky – stavebné materiály obsahujúce azbest
|
442331
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022_384_003
|
|
|
134
|
2022
|
Mesto Stará Ľubovňa
|
00330167
|
Stavebné úpravy miestnych komunikácií vypracovanie PD - Opakované
|
442310
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2/2022 - M
|
|
|
134
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Servisné prehliadky, údržba a opravy osobných motorových vozidiel vrátane odťahovej služby
|
441663
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Servis motorových vozidiel I./22
|
|
|
134
|
2022
|
Obec Zborov nad Bystricou
|
00314366
|
,,Zber, odvoz a likvidácia tuhého komunálneho odpadu a biologicky rozložiteľného odpadu z domácností "
|
441657
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
663/360/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
30854687
|
Organizovanie kongresov, seminárov a podujatí - Banská Bystrica / Zvolen BB_02
|
442166
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
66/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Obnova a dobudovanie automatizovaného meracieho systému na dlhodobý monitoring mosta Apollo v správe Hlavného mesta SR
|
442102
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
MAGS OVO 53739/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Mesto Šaštín - Stráže
|
00310069
|
Zber, odvoz, zneškodnenie zmesového komunálneho a objemového odpadu pre mesto Šaštín-Stráže
|
442158
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
20220608_01_Šaštín-Stráže
|
|
|
134
|
2022
|
Gymnázium, Golianova 68, Nitra
|
00160261
|
Zvýšenie kvality vzdelávania na Gymnáziu Golianova 68 v Nitre – Exkurzie_III
|
442269
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
exkurzie_III
|
|
|
134
|
2022
|
Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hl.mesta SR Bratislavy
|
00179663
|
Vodná záchranná a zdravotnú služba
|
442165
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ZSNH_S_1_6/2022
|
|
|
134
|
2022
|
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
|
17335795
|
Preprava biologického materiálu
|
442229
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
622BOJ-FED-2
|
|
|
134
|
2022
|
Okresný súd Zvolen
|
00165832
|
Poskytovanie služieb čistenia a upratovania
|
442205
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Spr241/22
|
|
|
134
|
2022
|
Turizmus regiónu Bratislava
|
42259967
|
Špecializované služby zážitkovej turistickej prepravy osôb a bicyklov
|
441468
|
Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1
|
|