Obnoviť
Oznámenia z vestníka
53701 - 53730
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
133 2022 Obec Most pri Bratislave 00304964 „Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice v obci Most pri Bratislave“ 442120 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OBOB 1/3/2022
133 2022 Združenie obcí pre likvidáciu odpadu Poltár 35679361 Hákový nosič kontajnerov 442148 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CVO-040-2022
133 2022 TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o. 36312941 Viacúčelové vozidlo 442115 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022-TSM-vozidlo
133 2022 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022 436091 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5873/2021-010
133 2022 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022 436091 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5873/2021-007
133 2022 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Vážska cyklodopravná trasa – úsek Žilina – Bytča – hranica ŽSK/TSK – (Považská Bystrica) – etapa Kotešová – Považský Chlmec – 2. časť 432040 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022
133 2022 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zabezpečenie stráženia areálu TIP Lužianky – Expedičné koľajisko 431536 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 147/2021
133 2022 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zabezpečenie stráženia vybraných železničných staníc v obvode mesta Bratislava 432074 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 177/2021
133 2022 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 MONTÁŽ ZARIADENÍ DO VOZŇOV 435673 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA S3801/2022-SeON
133 2022 Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2021, n.o. 52475808 EYOFF 2022_Prepravné služby - 2 438972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 005/NLZ2022
133 2022 Slovenská inovačná a energetická agentúra 00002801 Zabezpečenie autobusu na vodíkový pohon a súvisiacich služieb 439470 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NL 0622_1
133 2022 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 ZMLUVNÝ VÝSKUM V SÚVISLOSTI S VÝVOJOM DEZINFEKČNÝCH NADSTAVIEB 432624 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA S2294/2022-SeOL
133 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Zabezpečenie služieb stravovania prostredníctvom elektronických stravovacích kariet pre zamestnancov MIRRI SR 437535 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 30/2022/NLZ
133 2022 Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce 54018404 Vybavenie SOŠ Kežmarok- Cukrár/Pekár/Kuchár_2022 441701 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06/2022_KK
133 2022 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Chirurgický telemanipulátor pre miniinvazívnu chirurgiu 435440 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLF/2021/11
133 2022 Obec Muráň 00328537 Dodanie technického vybavenia v rámci realizácie projektu „Zvýšenie triedeného zberu odpadov v obci Muráň“ 440283 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03/06/2022
133 2022 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Komplexný systém pre biobanking 429915 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLF/2021/01
133 2022 Vranovská nemocnica, a.s. 47249021 Základné medicínske zariadenia 430498 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ZMZ1_COVID_VT_21
133 2022 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Vykládka energetického a alternatívneho paliva a obsluha technologických zariadení pre zauhľovanie a škváropopolové hospodárstvo v elektrárni Nováky 440594 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/10562
133 2022 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Doprava a ukladanie stabilizátu v SE - ENO 439501 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/10445
133 2022 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Poskytovanie dopravných a prepravných služieb na železničnej dráhe a obsluha železničnej dráhy - vlečky v SE ENO 440826 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/10455
133 2022 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS _ Nákup pohonných hmôt pre potreby DPB, a.s. 441896 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL DNS 16/2022
133 2022 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Nákup potravín, nápojov a príbuzných produktov 440175 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 52704/2022
133 2022 Mesto Nitra 00308307 Doplnenie medziblokového priestoru Popradská - Kmeťova - mobiliár - opakovaná zákazka 441816 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7/2022/LD
133 2022 Úrad jadrového dozoru Slovenskej republiky 30844185 ZUIaKB UJD SR - Systém pre ochranu špecializovaných sieťových prepojení 441888 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ZUIaKB UJD SR
133 2022 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Zabezpečenie realizácie rozvojových požiadaviek EIS SAP S/4HANA 438953 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA S8208/2022-SeON
133 2022 Stredná odborná škola 00159468 Vybavenie SOŠ Kežmarok- Cukrár/Pekár/Kuchár_2022 441893 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06/2022_KK
133 2022 Správa zariadení sociálnych služieb 37966456 Nákup potravín pre SZSS v Nitre 441800 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/VS/2022
133 2022 Ústav na výkon trestu odňatia slobody 00738298 Nákup ošípaných 441638 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVTOS-01500/36-ZE-2022
133 2022 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Dodávka zemného plynu na roky 2022-2023 441818 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MB06/2022/01