|
133
|
2022
|
Obec Most pri Bratislave
|
00304964
|
„Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice v obci Most pri Bratislave“
|
442120
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OBOB 1/3/2022
|
|
|
133
|
2022
|
Združenie obcí pre likvidáciu odpadu Poltár
|
35679361
|
Hákový nosič kontajnerov
|
442148
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CVO-040-2022
|
|
|
133
|
2022
|
TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
|
36312941
|
Viacúčelové vozidlo
|
442115
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2022-TSM-vozidlo
|
|
|
133
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave
|
00397865
|
IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022
|
436091
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5873/2021-010
|
|
|
133
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave
|
00397865
|
IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022
|
436091
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5873/2021-007
|
|
|
133
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Vážska cyklodopravná trasa – úsek Žilina – Bytča – hranica ŽSK/TSK – (Považská Bystrica) – etapa Kotešová – Považský Chlmec – 2. časť
|
432040
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022
|
|
|
133
|
2022
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Zabezpečenie stráženia areálu TIP Lužianky – Expedičné koľajisko
|
431536
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
147/2021
|
|
|
133
|
2022
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Zabezpečenie stráženia vybraných železničných staníc v obvode mesta Bratislava
|
432074
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
177/2021
|
|
|
133
|
2022
|
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
|
35914939
|
MONTÁŽ ZARIADENÍ DO VOZŇOV
|
435673
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
S3801/2022-SeON
|
|
|
133
|
2022
|
Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2021, n.o.
|
52475808
|
EYOFF 2022_Prepravné služby - 2
|
438972
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
005/NLZ2022
|
|
|
133
|
2022
|
Slovenská inovačná a energetická agentúra
|
00002801
|
Zabezpečenie autobusu na vodíkový pohon a súvisiacich služieb
|
439470
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NL 0622_1
|
|
|
133
|
2022
|
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
|
35914939
|
ZMLUVNÝ VÝSKUM V SÚVISLOSTI S VÝVOJOM DEZINFEKČNÝCH NADSTAVIEB
|
432624
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
S2294/2022-SeOL
|
|
|
133
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Zabezpečenie služieb stravovania prostredníctvom elektronických stravovacích kariet pre zamestnancov MIRRI SR
|
437535
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
30/2022/NLZ
|
|
|
133
|
2022
|
Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce
|
54018404
|
Vybavenie SOŠ Kežmarok- Cukrár/Pekár/Kuchár_2022
|
441701
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
06/2022_KK
|
|
|
133
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
|
00397865
|
Chirurgický telemanipulátor pre miniinvazívnu chirurgiu
|
435440
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
JLF/2021/11
|
|
|
133
|
2022
|
Obec Muráň
|
00328537
|
Dodanie technického vybavenia v rámci realizácie projektu „Zvýšenie triedeného zberu odpadov v obci Muráň“
|
440283
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
03/06/2022
|
|
|
133
|
2022
|
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
|
00397865
|
Komplexný systém pre biobanking
|
429915
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
JLF/2021/01
|
|
|
133
|
2022
|
Vranovská nemocnica, a.s.
|
47249021
|
Základné medicínske zariadenia
|
430498
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ZMZ1_COVID_VT_21
|
|
|
133
|
2022
|
Slovenské elektrárne, a.s.
|
35829052
|
Vykládka energetického a alternatívneho paliva a obsluha technologických zariadení pre zauhľovanie a škváropopolové hospodárstvo v elektrárni Nováky
|
440594
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/10562
|
|
|
133
|
2022
|
Slovenské elektrárne, a.s.
|
35829052
|
Doprava a ukladanie stabilizátu v SE - ENO
|
439501
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/10445
|
|
|
133
|
2022
|
Slovenské elektrárne, a.s.
|
35829052
|
Poskytovanie dopravných a prepravných služieb na železničnej dráhe a obsluha železničnej dráhy - vlečky v SE ENO
|
440826
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/10455
|
|
|
133
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
DNS _ Nákup pohonných hmôt pre potreby DPB, a.s.
|
441896
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL DNS 16/2022
|
|
|
133
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Nákup potravín, nápojov a príbuzných produktov
|
440175
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 52704/2022
|
|
|
133
|
2022
|
Mesto Nitra
|
00308307
|
Doplnenie medziblokového priestoru Popradská - Kmeťova - mobiliár - opakovaná zákazka
|
441816
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
7/2022/LD
|
|
|
133
|
2022
|
Úrad jadrového dozoru Slovenskej republiky
|
30844185
|
ZUIaKB UJD SR - Systém pre ochranu špecializovaných sieťových prepojení
|
441888
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ZUIaKB UJD SR
|
|
|
133
|
2022
|
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
|
35914939
|
Zabezpečenie realizácie rozvojových požiadaviek EIS SAP S/4HANA
|
438953
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
S8208/2022-SeON
|
|
|
133
|
2022
|
Stredná odborná škola
|
00159468
|
Vybavenie SOŠ Kežmarok- Cukrár/Pekár/Kuchár_2022
|
441893
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
06/2022_KK
|
|
|
133
|
2022
|
Správa zariadení sociálnych služieb
|
37966456
|
Nákup potravín pre SZSS v Nitre
|
441800
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/VS/2022
|
|
|
133
|
2022
|
Ústav na výkon trestu odňatia slobody
|
00738298
|
Nákup ošípaných
|
441638
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
UVTOS-01500/36-ZE-2022
|
|
|
133
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Dodávka zemného plynu na roky 2022-2023
|
441818
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MB06/2022/01
|
|